Image 1 of 1 $2 per pound $2.00 Only 10 left in stock If you’re a student you’re allowed to purchase clay per pound Quantity: Purchase Added! If you’re a student you’re allowed to purchase clay per pound Reviews Reviewer Name Review Date Star Rating Description Posted on Etsy Product Show More